سامانه شفاف سازی حساب‌های دولتی

  TSA(سامانه شفاف سازی حساب‌های دولتی در بانک مرکزی)

  با راه اندازی سامانه درخواست وجه الکترونیکی و پرداخت الکترونیک وجوه و الزام افتتاح حساب تمرکزی نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای واریز وجوه درآمدهای اختصاصی و عمومی از ابتدای سال ١٣٩٦ ، پارس فناوران مبتکر، بعنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات تاﻳﻴد شده از سوی بانک مرکزی، این محصول را با رویکرد ارائه و اجرای راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری مشتمل بر کلیه فرآیندهای مورد نیاز سازمان ها و مراکز دولتی این محصول را تحت یک پورتال جامع با قابلیت تعامل با سیستم های فعلی سازمان، بومی سازی فعالیت ها، توسعه پذیری آسان و امن سازی در مقابل تغییرات تکنولوژی و حملات سایبری ارائه نموده است.


  • مدیریت ساختار درآمدهای سازمان:

  ساماندهی سرفصل های اجرایی سیستم مالی مجموعه با تعیین منابع درآمدی سازمان، سرفصل پرداختها، معین پرداخت و عناوین درآمدی.

  • پشتیبانی از ساختار درآمدی قانون بودجه:

  پیش بینی الزامات تعامل دستگاه ها با بانک مرکزی با پشتیبانی از ساختار درآمدهاي سازمان، طبق قانون بودجه با تعیین گروه ردیف های درآمدی.

  • فرآیند پرداخت از طریق درگاه الکترونیک:

  اولین نرم افزار دارنده مجوز اتصال به سیستم پرداخت بانک مرکزی با قابلیت ارائه درگاه پرداخت بانک مرکزی.

   

  • ارائه سرویس به سیستم‌های فعلی سازمان:

  کاربران می توانند شناسه مورد نظر را اخذ کرده و از طریق بانک، عابربانک، کارت خوان و… اقدام به پرداخت نمایند یا از سرویس های پرداخت سامانه در سایر نرم افزارهای سازمان استفاده نمایند.

  • گزار شهای مالی:

  گزارش‌های تفصیلی و آماری از منابع درآمدی، رديف درآمدی، معين درآمد، ارقام واريزی، اشخاص واریز کننده و …

   

  • امکانات راهبری سیستم:

  پنل مدیریتی راهبران سیستم، سیستم اطلاع رسانی، ساختار سازمانی و مدیریت کاربران کلیه امکانات راهبری سیستم پیش بینی شده است.